163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Świąteczna pomoc w PWSZ Sanok

SANOK / Studenci i pracownicy PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku już po raz kolejny przyłączyli się w tym roku do akcji „Szlachetna Paczka”, przygotowując świąteczne prezenty dla pięcioosobowej rodziny. Akcja spotkała się z dużym odzewem, dzięki czemu udało się zapełnić aż 21 pudeł rzeczami niezbędnymi rodzinie. Zebrano m.in. kołdry, koce, pościel, odzież zimową dla dzieci, żywność, słodycze, kosmetyki, chemię gospodarczą, przybory szkolne, karmę dla psa a nawet tablet. Każdy z członków rodziny dostał też specjalny upominek.  

IMG 3874
Wolontariusz odpowiedzialny za dostarczenie paczki relacjonował: „Przy otwieraniu paczek obecny był pan Zbigniew i najmłodszy syn Patryk. Panu Zbigniewowi dużą radość sprawiły środki czystości, ale też upominki dla niego - słodycze i ozdoby świąteczne. Mały Patryk był dzielnym pomocnikiem przy rozpakowywaniu paczek. Chłopiec dzielnie rozrywał pudła, krzycząc i piszcząc przy tym z radości. Bardzo cieszył się ze wszystkich otrzymanych rzeczy, w szperaniu w każdym nowym pudełku towarzyszył śmiech i radość. Patryk jednak najgłośniej zachwycał się plecakiem pełnym przyborów szkolnych i nowym zestawem lego, krzyczał z radości: Lego rządzi!”.
Dziękujemy pracownikom i studentom PWSZ w Sanoku na hojność i życzliwość,  a także pomoc w pakowaniu i transporcie pakunków.  Obdarowanym życzymy Wesołych Świąt!
W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Następna akcja już za rok!

PWSZ Sanok

 

FOTO: TUTAJ