163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Wakacyjne spotkania z dziećmi i młodzieżą

 
SANOK/ Policjanci, jak co roku odwiedzają dzieci i młodzież wypoczywającą na terenie powiatu sanockiego. Funkcjonariusze kilkukrotnie spotkali się z uczestnikami kolonii zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej. W minionym tygodniu dzieci odpoczywające na półkolonii, której organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci odwiedziły sanockich policjantów.
1519768234

W ramach prowadzonej akcji pn. „Bezpieczne Wakacje 2015” policjanci odwiedzają dzieci i młodzież wypoczywającą na terenie powiatu sanockiego. Spotkali się między innymi z uczestnikami kolonii zorganizowanej przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej w miejscowości Zboiska. W minionym tygodniu natomiast sanockich policjantów odwiedziły dziećmi z półkolonii, której organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Tematem spotkań był bezpieczny wypoczynek. Policjanci w rozmowie z dziećmi i młodzieżą ostrzegali ich przed czyhającymi niebezpieczeństwami. Mówili, jak należy zachować się wobec osób obcych czy nieznanych zwierząt. Przypomnieli o bezpieczeństwie na drodze, w domu, w lesie i podczas zabawy. Były też scenki, w których dzieci ćwiczyły jak należy się zachować w określonych sytuacjach. Uczestnicy spotkania byli bardzo aktywni, prawidłowo odpowiadali na zadawane pytania.

Dużą atrakcją dla słuchaczy była także możliwość obejrzenia policyjnego sprzętu .

A wszystko po to, aby zwiększyć bezpieczeństwo uczestników letniego wypoczynku.

KPP w Sanoku

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież