dufrat3

 

reklama desperado 780x120px

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Zaproś znanych tancerzy na swoją imprezę!

Szukasz pomysłu na ciekawą atrakcję podczas organizowanej przez siebie imprezy lub eventu? Chcesz zapewnić swoim gościom niezapomniane wrażenia artystyczne? Coraz więcej firm, samorządów, fundacji oraz osób prywatnych zaprasza na swoje imprezy profesjonalnych tancerzy, wykonujących niezapomniane pokazy tańca i animacje taneczne.

hiphop-2733145 960 720

Widowiskowo i profesjonalnie

Pokazy taneczne stanowią atrakcję, która doskonale sprawdzi się na niemal każdej imprezie, niezależnie od jej charakteru. Bez względu na to, czy organizujesz imprezę firmową, wyjazd integracyjny dla pracowników, galę z okazji 15-lecia swojego przedsiębiorstwa, dni miasta czy urodziny, profesjonalni tancerze uświetnią twoje wydarzenie, prezentując pokaz tańca idealnie dopasowany do okoliczności i tematu eventu. Wielką zaletą pokazów tanecznych jest ich niezwykle widowiskowy charakter, połączony z muzyką i pokazami świateł lub laserów. Dzięki temu nawet kilkuminutowy pokaz może wywołać na twarzach gości zachwyt, który będzie towarzyszył im do końca imprezy.

Jak nawiązać kontakt z tancerzami?

Organizatorom imprez swoje usługi oferują rozmaite agencje eventowe współpracujące z profesjonalnymi tancerzami. Wielu z nich to już gwiazdy szklanego ekranu, znane i lubiane przez publiczność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na twojej imprezie pojawili się np. tancerze "You Can Dance, „Tańca z Gwiazdami”, „Mam Talent” czy wielu innych popularnych programów telewizyjnych. Gwarantują oni najwyższy poziom tanecznych umiejętności i pełen profesjonalizm, dzięki czemu możesz być pewien, że pokaz tańca będzie nie tylko widowiskowy, ale także pod każdym względem dopracowany.

Choreografia i animacje taneczne

Wybierając agencję taneczną, warto zwrócić uwagę na to, z jakimi tancerzami współpracuje, ale również jakie choreografie ma w swoim repertuarze. Chodzi o to, by w jak najlepszym stopniu dopasować repertuar do tematu imprezy. Profesjonalne agencje eventowe zapewniają szeroką gamę pokazów tanecznych: od baletu, klimatów Broadwayu, poprzez disco lat 70., tańce latynoamerykańskie, aż po hip-hop i tańce nowoczesne. Wiele agencji oferuje także niezwykle widowiskowe i chętnie przyjmowane przez publiczność animacje taneczne, zachęcające wszystkich uczestników wydarzenia do wspólnej zabawy.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież